אספקת שירותי אחסנה עבור כלל הלקוחות

אספקת שירותי אחסנה עבור כלל הלקוחות: בין אם אתם נוסעים לחו"ל לתקופת זמן מסוימת או שאתם עוברים למקום חדש ואין לכם כרגע מספיק מקום פנוי עבור כלל התכולה אשר ברשותכם או שהמפעל או בית החרושת שלכם ייצר כמות גדולה במיוחד של מוצרים וסחורה ואין לכם כרגע מספיק פנוי עבור כלל המוצרים והסחורה הזו ולכן אתם צריכים לאחסן את המוצרים או הסחורה הזו במקום בטוח ביותר עד אשר תוכלו למכור את התכולה הזו ללקוח\ה.

חשוב לדעת כי לא משנה לאיזו מטרה אתם זקוקים למקום אחסנה בטוח ביותר החברה שלנו אכן מספקת מקום אחסנה הולם ובטוח במיוחד עבור כלל הלקוחות- כולל אספקת שירותי אבטחה של המחסן עצמו וגם אספקת שירותי הובלה מקצועיים ביותר עד מקום האחסנה עצמו.

הובלות קטנות בכפר סבא

מדובר אך ורק במחסנים אשר הינם תמיד מטופחים ברמה הגבוהה ביותר וגם נקיים ביותר והינם מרווחים ביותר ומותאמים גם עבור האחסנה של ציוד, מוצרים, סחורה, רכוש ובעצם תכולה מכל סוג לכל פרק זמן אשר רק הינו הרצוי מבחינת הלקוח\ה.

מלבד זאת, החברה שלנו גם מספקת שירותי הובלה עד מקום האחסנה עצמו וגם הובלה בתנאים הנאותים ביותר בתום תקופת האחסנה כולל הובלה ואחסנה בתנאי קירור של סחורה ומוצרי מזון אשר יכולים להתקלקל או אפילו אחסנה עבור תרופות שונות אשר יש צורך לאחסן בתנאי קירור ואנו בהחלט מספקים תנאי קירור וכמובן גם תנאי חימום במקרה הצורך ותנאי הקפאה- גם זאת במקרה הצורך.

כמו כן, החברה שלנו מספקת שירותי אחסנה מעולים לשם האחסנה של רהיטים ושל ציוד משרדי וציוד ספורט או ציוד לטיולים או כלי נגינה גדולים ורחבים במיוחד כאשר כל לקוח\ה מקבלים מפתח משלהם לתא או תאי האחסנה הפרטיים שלהם וגם מפתח לפתח הכניסה הראשי של המחסן עצמו.

חשוב לזכור כי כלל מחסני האחסנה אשר הינם בבעלות החברה שלנו שמורים ומאובטחים ברמה הגבוהה ביותר על ידי מערכת אבטחה ממוחשבת אשר פועלת מסביב לשעון וגם קיימת כמובן אזעקה אשר פועלת במקרה של ניסיון פריצה או חדירה של גורמים עוינים לתוך המחסן.

הובלות קטנות ברמת גן

מלבד זאת, החברה שלנו גם מספקת שפע של מקום חניה פנוי בצמוד למחסן האחסנה וכמו כן המחסנים תמיד ממוקמים אך ורק באזורים מרכזיים ביותר בכל רחבי הארץ- אזורים אשר הינם נגישים ביותר להגעה גם בתחבורה ציבורית וגם בכלי רכב פרטי.

מלבד זאת, המחיר הסופי של שירות האחסנה :+ מחירון הובלות דירות +: נקבע על פי כמות התכולה אשר מיועדת להיות מאוחסנת וגם בהתאם לתקופת האחסנה אשר הינה הרצויה מבחינת הלקוח\ה וככל שמדובר כמובן כבמות תכולה רבה יותר וגם בפרק זמן אחסנה ארוך יותר כך המחיר הסופי של שירות האחסנה עולה. אלמנטים אחרים אשר מעלים את המחיר הסופי של שירות האחסנה קשורים לנושא של תנאי אחסנה מיוחדים אשר להם המוצרים או הסחורה או הרכוש או הציוד אשר מאוחסנים זקוקים להם וגם קשור לצורך שלכם בהובלה עד מקום האחסנה עצמו וגם בהובלה של כלל הרכוש והציוד למקום היעד הרצוי מבחינתכם לאחר תום תקופת האחסנה.

כמובן שאם מדובר בהובלה לא למרחקים גדולים אז עניין ההובלה לא מעלה בצורה מהותית את המחיר הסופי אשר תשלמו אבל אם כן מדובר בהובלה למרחקים גדולים אז המחיר בהחלט יכול לעלות בצורה ניכרת.

נשר הובלות

חשוב גם לדעת שהמחיר הסופי של שירות האחסנה כמו גם של שירותים אחרים אשר החברה התחיבה לספק ללקוח\ה תמיד מעוגן בתוך הסכם כתוב וחתום בין הלקוח\ה לבין החברה שלנו אשר גם כולל את שאר ההתחייבויות של החברה שלנו כלפי הלקוח\ה הפרטי או העסקי וגם משך תקופת האחסנה אשר עליה סוכם מראש ואופציה להמשכיות והארכה במקרה הצורך או ללא אופציה להארכה- עניין אשר גם מוזיל במקצת את המחיר הסופי של שירות האחסנה.

בכל מקרה אתם מוזמנים לפנות עוד היום לנציג בכיר מטעם החברה שלנו לשם קבלת פרטים נוספים בנוגע לכלל השירותים אשר החברה המקצועית והסופר מנוסה שלנו מספקת עבור כלל לקוחותיה כולל מידע בנוגע לקבלת הצעת מחיר מוזלת במידה ואתם סטודנטים או צעירים או משפחה אשר מגיעה מרקע סוציו- אקונומי נמוך.
מלאו עוד היום את הטופס אשר מופיע באתר ונציג בכיר מטעם החברה שלנו כבר יחזור אליכם במהרה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *